O firmie

 

Wrocławską markę SOOA Design w 2016 r. założył architekt Michał Krawczyk (na zdjęciu z małżonką). Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budynków oraz zamiłowanie do designu stały się doskonałym punktem wyjścia, aby zająć się również projektowaniem stylowych przedmiotów wyposażenia wnętrz.

Podstawowym produktem powstającym w naszej niewielkiej pracowni są wyjątkowe lampy wykonane z tektury falistej i sklejki brzozowej. Abażury sklejamy ręcznie klejem nieemitującym szkodliwych substancji oraz impregnujemy lakierem akrylowym. Półprodukty do naszych wyrobów są bezpieczne dla środowiska i posiadają niezbędne certyfikaty jak np. certyfikat FSC dla sklejki. 

W naszym sklepie znajdziesz gotowe lampy w wielu kształtach i rozmiarach. Jeśli wśród proponowanych przez nas wzorów nie znajdziesz czegoś idealnego dla swojego wnętrza, chętnie zaprojektujemy lampę specjalnie dla Ciebie, gdzie Ty zdecydujesz o kształcie, wielkości oraz kolorze detali.
Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami i sklepami oświetleniowymi - dla klientów biznesowych przygotowujemy specjalne oferty.

Wszystko po to, aby w duchu ecodesignu ocieplić Twoje wnętrze blaskiem świetlnych refleksów przenikających przez strukturę papieru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl